Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Kolejne tajskie Opłoty jesienią

Wojska lądowe, 08 września 2014

W październiku do Tajlandii dotrze kolejna transza czołgów podstawowych T-84M Opłot.

Wszystkie tajskie Opłoty mają dotrzeć do Azji do końca 2015. Ich produkcja rozpoczęła się w kwietniu 2012 / Ukrspeceksport

W charkowskiej wytwórni im. Małyszewa kończą się prace nad kolejną transzą 5 czołgów T-84M Opłot, zamówionych we wrześniu 2011 przez Tajlandię. Za 7,2 mld THB (726 mln zł) Bangkok pozyska 49 pojazdów tego typu.

Pierwsza transza wozów dotarła do Indochin na początku br. (Pierwsze Opłoty w Tajlandii, 2014-02-06). Wiosną zakończyły się próby poligonowe, od przebiegu których Tajowie uzależniali dalsze zamówienia (Tajowie zadowoleni z ukraińskiego uzbrojenia, 2014-04-15).

Odmiennie niż inne państwa, Ukraina nie zablokowała dostaw uzbrojenia i wyposażenia wojskowego do Tajlandii w odpowiedzi na niedawny zamach stanu, w ramach którego władzę w tym azjatyckim państwie przejęła junta wojskowa. Może to przynieść Ukraińcom w przyszłości wymierne korzyści ekonomiczne, zwłaszcza że Bangkok zwiększy w najbliższych latach wydatki na obronność, w tym zakup nowego sprzętu wojskowego (Więcej na tajską obronność, 2014-07-17).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.