Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Więcej AH-64E dla US Army

Lotnictwo wojskowe, Przemysł zbrojeniowy, 29 stycznia 2015

Boeing rozpoczął negocjacje z US Army w sprawie sprzedaży kolejnych 240 śmigłowców uderzeniowych AH-64E.

Zdjęcie: US Army

Według informacji opublikowanej przez agencję Reutera, Boeing i US Army rozpoczęły dyskusję w sprawie zakupienia przez wojsko kolejnych 240 śmigłowców uderzeniowych AH-64E Guardian (na zdjęciu, AH-64E operują z okrętu, 2014-07-28). Miałyby one zostać dostarczone w latach budżetowych 2017-2021. Wartość kontraktu to ok. 4 mld USD (ok. 15 mld zł).

Oficjalne zatwierdzenie umowy planowane jest przed marcem 2016. Według przedstawicieli Boeinga, może ono zawierać opcję sprzedaży ok. 100 śmigłowców tego typu innym krajom.

Obecnie koncern z Seattle negocjuje dostawy AH-64 dla Kataru i Indonezji (Indonezja kupuje AH-64E, 2015-01-28). Zainteresowanie nabyciem Guardianów wyraża także kilka innych, niewymienionych z nazwy krajów. Jak wiadomo, jednym z nich jest Polska (Rusza przetarg na śmigłowce uderzeniowe, 2014-07-08).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.