Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Lotniskowce zmieniają porty macierzyste

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 03 sierpnia 2018

US Navy ogłosiła, że trzy atomowe lotniskowce typu Nimitz dokonają zmiany portów macierzystych.

Prezentowany na zdjęciu USS Abraham Lincoln jest jednym z trzech atomowych lotniskowców typu Nimitz, które czeka zmiana portu macierzystego / Zdjęcie: Mass Communication Specialist Seaman Shane Bryan, USN

Zapowiedziane przebazowanie będzie dotyczyło trzech atomowych lotniskowców typu Nimitz: USS Carl Vinson (CVN 70), USS Abraham Lincoln (CVN 72) i USS John C. Stennis (CVN 74). Zmiany portów zostaną dokonane w najbliższych miesiącach.

USS Abraham Lincoln, który stacjonuje w Naval Station Norfolk w Virginii, zostanie przebazowany do San Diego. Na miejscu dołączy do sił Floty Pacyfiku (USS Abraham Lincoln zakończył RCOH, 2017-05-16). Warto podkreślić, że lotniskowiec stacjonował już na Oceanie Spokojnym w l. 1990-2011.

USS John C. Stennis przejdzie z Bremerton w stanie Waszyngton do Norfolk (Ćwiczenia morskie USS John C. Stennis, 2018-06-15). Na miejscu okręt przejdzie proces wymiany paliwa jądrowego i przeglądu remontowego, połączonego z modernizacją (RCOH, Przegląd i modernizacja USS John C. Stennis, 2017-12-19). Prace stoczniowe będą prowadzone w zakładach Newport News Shipbuilding. Miejsce USS John C. Stennis w Bremerton zajmie USS Carl Vinson, stacjonujący w San Diego (USS Carl Vinson w drodze na RIMPAC, 2018-06-19). 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.