Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pociski dla Luftwaffe

Lotnictwo wojskowe, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 23 grudnia 2019

Za 185 mln euro nasi zachodni sąsiedzi zakupią 100 kierowanych pocisków rakietowych powietrze-powietrze dalekiego zasięgu MBDA Meteor. Uzbrojenie przeznaczone jest dla wielozadaniowych samolotów bojowych Eurofighter i umożliwi spełnienie wymagań stawianych przez NATO. Dotychczas Berlin zamówił 600 Meteorów (Meteor dla KF-X, 2019-11-22).

Niemcy zakupili 100 kolejnych kpr p-p Meteor / Zdjęcie: MBDA

Natomiast przebudowanie 85 przeciwradiolokacyjnych kpr dalekiego zasięgu AGM-88B HARM do wersji AGM-88G AARGM-ER kosztować ma podatników ok. 127 mln euro. Zintegrowanie ich z samolotami uderzeniowymi Tornado pochłonie kolejne 68 mln euro. Pozwoli to na zachowanie przez Luftwaffe zdolności do wykonywania zadań obezwładnienia obrony powietrznej przeciwnika (AARGM-ER dla F-35, 2019-07-24, Kontrakt na AGM-88G AARGM-ER, 2019-03-09).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.