Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowe malowanie A350

Lotnictwo cywilne, 02 stycznia 2014

Airbus zaprezentował nowe malowanie swojego najnowszego samolotu komunikacyjnego – A350.

A350-900 w specjalnym malowaniu, podkreślającym duży udział kompozytów w strukturze płatowca / Zdjęcie: Airbus

Trzeci przedseryjny Airbus A350-900 (MSN2), otrzymał specjalne malowanie. Jest ono nawiązaniem do zastosowania w jego strukturze materiałów kompozytowych, zbrojonych włóknem węglowym. Stanowią one aż 53% płatowca (American rezygnują z A350-800, 2013-12-30, Oblot drugiego A350, 2013-10-15).

Nowe malowanie ujawniono dziś, w zakładach producenta w Tuluzie. A350 MSN2 rozpocznie wkrótce próbne loty dalekodystansowe. W tym celu w jego kabinie zabudowano standardowe fotele pasażerskie, kuchnie i toalety.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.