Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Zakończono testy odbiorcze USS Little Rock

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 05 września 2017

US Navy poinformowała o zakończeniu testów odbiorczych kolejnego okrętu klasy Littoral Combat Ship.

USS Little Rock podczas testów odbiorczych / Zdjęcie: USN

Specjaliści z US Navy Board of Inspection and Survey (INSURV) przeprowadzili serię testów odbiorczych okrętu USS Little Rock (LCS 9), typu Freedom, klasy Littoral Combat Ship (LCS). Próby realizowano we współpracy z pracownikami stoczni Marinette Marine z Wisconsin i Lockheed Martina, który stoi na czele wielonarodowego konsorcjum odpowiadającego za budowę okrętów tego typoszeregu.

Przedsięwzięcie zrealizowano kilka tygodni po pierwszych próbach morskich LCS 9, przeprowadzonych przez samego producenta (Po próbach USS Little Rock, 2017-08-22). Obie serie testów służyły ocenie funkcjonowania systemów i wyposażenia pokładowego okrętu, w tym układu napędowego, urządzeń obserwacyjnych oraz uzbrojenia i zestawów samoobrony.

USS Little Rock zostanie przyjęty do służby jesienią podczas ceremonii organizowanej w Buffalo, w stanie Nowy Jork. Następnie okręt przejdzie do Mayport na Florydzie, gdzie uzupełni stacjonujące już na miejscu USS Milwaukee (LCS 5) i USS Detroit (LCS 7), typu Freedom (LCS w Mayport, 2017-01-04). 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.