Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

USS Fort Worth w drodze do San Diego

Marynarka wojenna, Strategia i polityka, 23 września 2016

Po raz pierwszy od blisko dwóch lat amerykański okręt USS Fort Worth znalazł się na obszarze odpowiedzialności 3. floty US Navy. Jednostka kontynuuje podróż do portu macierzystego w San Diego. 

Po powrocie do portu macierzystego USS Fort Worth przejdzie naprawę układu napędowego / Zdjęcie: USN

W sierpniu USS Fort Worth (LCS 3), typu Freedom, klasy Littoral Combat Ship, opuścił Changi Naval Base w Singapurze i rozpoczął podróż powrotną do portu macierzystego (USS Fort Worth wraca do San Diego, 2016-08-23). Okręt powinien dotrzeć do San Diego Naval Base w Kalifornii do końca br. Na miejscu jednostka przejdzie przegląd i naprawę po awarii, która na początku br. unieruchomiła ją na kilka miesięcy (Długi powrót USS Fort Worth, 2016-04-15).

W minioną środę USS Fort Worth przekroczył międzynarodową linię zmiany daty, wchodząc na obszar odpowiedzialności 3. floty US Navy (USS Fort Worth na Guam, 2016-09-08). Okręt znalazł się w tym rejonie po raz pierwszy od jesieni 2014 (USS Fort Worth w Singapurze, 2014-12-30).

USS Fort Worth jest jednym z 5 okrętów klasy LCS, które w ciągu ostatniego roku doznały awarii układu napędowego. Trzy dni po przyjęciu do służby USS Montgomery (LCS 8), typu Independence, musiał przerwać podróż do portu macierzystego i skierować się do Naval Station Mayport na Florydzie w celu dokonania przeglądu i naprawy (Awaria USS Montgomery, 2016-09-20).

Pod koniec sierpnia misję bojową przerwać musiał USS Coronado (LCS 4), typu Independence (Awaria USS Coronado, 2016-08-31). Kilka dni wcześniej odnotowano awarię siłowni USS Freedom (LCS 1), typu Freedom (Problemy z USS Freedom, 2016-08-29). W grudniu ub. r. awaria przerwała podróż USS Milwaukee (LCS 5) do portu macierzystego w San Diego (Awaria USS Milwaukee, 2015-12-15). Kilka dni wcześniej okręt przyjęto do służby (USS Milwaukee w linii, 2015-11-20). 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.