Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

USS Milwaukee w linii

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 20 listopada 2015

W Milwaukee trwają przygotowania do jutrzejszej ceremonii przyjęcia do służby amerykańskiej fregaty rakietowej USS Milwaukee.

Jutro w Milwaukee odbędzie się wyjątkowa uroczystość. US Navy przyjmie do służby USS Milwaukee, 3. fregatę rakietową typu Freedom i 5. jednostkę w historii marynarki wojennej USA nazwaną ku czci największego miasta w Wisconsin / Zdjęcie: Lockheed Martin

Mieszkańcy Milwaukee w stanie Wisconsin wezmą jutro udział w specjalnej ceremonii podniesienia bandery na nowej amerykańskiej fregacie rakietowej USS Milwaukee (LCS 5), typu Freedom. Od kilku dni okręt znajduje się w miejscu, w którym odbędzie się jutrzejsza uroczystość. Ostatnie tygodnie jednostka spędziła na terenie stoczni Marinete Marine, w której przez kilka lat kontynuowano jej budowę.

USS Milwaukee przekazano marynarce wojennej USA w październiku, podczas specjalnej uroczystości zorganizowanej na terenie wspomnianej stoczni Marinete Marine (USS Milwaukee przekazana, 2015-10-19). Kilka tygodni wcześniej nowy amerykański okręt zakończył serię intensywnych testów morskich (Koniec testów USS Milwaukee, 2015-09-23).

W 2016 USS Milwaukee zostanie przebazowany do nowego portu macierzystego, Naval Base San Diego w Kalifornii. Na miejscu stacjonują przyjęte już do służby jednostki typów Freedom: USS Freedom (LCS 01, MQ-8 z pokładu USS Freedom, 2014-05-19) i USS Fort Worth (LCS 03, Indonezyjski śmigłowiec na USS Fort Worth, 2015-08-19), a także Independence: USS Independence (LCS 02, Skorodowane LCS, 2011-06-20) i USS Coronado (LCS 04, Testy ogniowe USS Coronado, 2015-08-14).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.