Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

USS Detroit w linii

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 22 października 2016
US Navy przyjmie dziś do służby okręt USS Detroit.

Dziś USS Detroit dołączy do US Navy. Okręt będzie stacjonował w San Diego. Jego rejonem odpowiedzialności będzie Pacyfik, zwłaszcza zachodnie wody tego akwenu, które w ostatnich latach stały się polem amerykańsko-chińskiej rywalizacji strategicznej / Zdjęcie: USN

W Michigan na północy USA odbędzie się dziś ceremonia przyjęcia do służby okrętu USS Detroit (LCS 7), typu Freedom, klasy Littoral Combat Ship (LCS). Kilka dni później jednostka wyjdzie w morze, rozpoczynając podróż do portu macierzystego Naval Base San Diego w Kalifornii. Na miejscu dołączy do 3 jednostek typu Freedom, USS Freedom (LCS 1, Problemy z USS Freedom, 2016-08-29), USS Fort Worth (LCS 3, USS Fort Worth w drodze do San Diego, 2016-09-23) i USS Milwaukee (LCS 5, Awaria USS Milwaukee, 2015-12-15).

Przyjęcie USS Detroit do służby poprzedziła seria testów morskich, prowadzonych przez US Navy i producenta jednostki, wielonarodowe konsorcjum, na czele którego stoi Lockheed Martin (USS Detroit po testach, 2016-07-25). W połowie sierpnia okręt został oficjalnie przekazany US Navy (Odbiór USS Detroit, 2016-08-16).

Najnowszy amerykański okręt zbudowano w należącej do Fincantieri stoczni Marinette Marine z Wisconsin. Jednostkę zamówiono w 2011. Stępkę położono jesienią 2012. Wodowanie odbyło się 2 lata później (Wodowanie USS Detroit, 2014-10-20). 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.