Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Ostatni NH90 TTH dla Belgii

Lotnictwo wojskowe, Przemysł zbrojeniowy, 14 listopada 2014

Belgia odebrała czwarty śmigłowiec NH90 Tactical Transport Helicopter.

Głównym zadaniem belgijskich NH90 TTH będzie transport żołnierzy, zaopatrzenia i wyposażenia / Zdjęcie: MO Belgii

Belgijski śmigłowiec odebrano z zakładów NHIndustries w Marignane na południu Francji. W specjalnie zorganizowanej ceremonii uczestniczyły dwa odebrane już wcześniej NH90 TTH (Dwusetny NH90, 2014-06-26). Do tej pory europejski producent dostarczył około 220 statków powietrznych rodziny NH90. Na ich zakup zdecydowało się 14 państw. Poza Europą, śmigłowce trafią też na Bliski Wschód (Oman) oraz na Antypody (Ostatni NH90 dla Nowej Zelandii, 2014-11-04).

Odebrany śmigłowiec jest ostatnim z zamówionych przez siły zbrojne Belgii w odmianie TTH. Ogółem, Belgowie będą eksploatowali 8 wiropłatów tego typu, w tym cztery NATO Frigate Helicopter (NFH) skonfigurowane do działań w środowisku morskim (Pierwszy NH90 NFH dla Belgii, 2013-08-02). Śmigłowce będą stacjonowały w bazie wojsk lotniczych w Beauvechain, gdzie mieści się dowództwo 1. skrzydła lotnictwa wojskowego.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.