Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

1,5 mld USD na Patrioty

Lotnictwo wojskowe, Wojska lądowe, Przemysł zbrojeniowy, 24 lipca 2015

Lockheed Martin otrzymał zlecenie na dostawę pocisków rakietowych i części zamiennych do zestawów obrony powietrznej Patriot, eksploatowanych przez sojuszników USA. Wartość kontraktu przekracza 1,5 mld USD.

Lockheed Martin dostarczy klientom zagranicznym pociski rakietowe i dodatkowe wyposażenie, a także części zamienne do zestawów obrony powietrznej Patriot. Wartość kontraktu przekracza 1,5 mld USD / Zdjęcie: Lockheed Martin

Do połowy 2018 Lockheed Martin wyprodukuje i dostarczy klientom pociski rakietowe PAC-3 i elementy dodatkowego wyposażenia, a także części zamienne do zestawów obrony powietrznej Patriot. Wartość ogłoszonego wczoraj kontraktu przekracza 1,5 mld USD (5,6 mld zł). Odbiorcą uzbrojenia będą sojusznicy USA w Azji i na Bliskim Wschodzie.

Sprzęt trafi do Arabii Saudyjskiej, Kataru, Republiki Korei, Tajwanu i Zjednoczonych Emiratów Arabskich (Arabia Saudyjska tajemniczym klientem Raytheona, 2015-04-24; Modernizacja południowokoreańskich Patriotów, 2015-04-01; Katar zamawia Patrioty, 2014-12-22). Uzbrojenie zostanie wyprodukowane w wytwórniach Lockheed Martina w Alabamie, Arkansas, Massachusetts, Kalifornii, Teksasie i na Florydzie. Stroną zamawiającą jest Army Contracting Command.

Kontrakt zostanie zrealizowany w ramach rządowego programu Foreign Military Sales. Pośrednikiem w dostawach uzbrojenia będą siły zbrojne USA. Amerykanie mają również odpowiadać za przeszkolenie użytkowników i także wsparcie posprzedażne.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.