Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Wodowanie USS Omaha

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 23 listopada 2015

Przed kilkoma dniami w Mobile zwodowano fregatę rakietową USS Omaha. Okręt wejdzie do służby w 2016.

USS Omaha zwodowano w miniony piątek w Mobile, w Alabamie. Na miejscu kontynuowane są prace m.in. nad USS Montgomery (LCS 8) i USS Gabrielle Giffords (LCS 10) / Zdjęcie: Austal USA

US Navy poinformowała o zwodowaniu fregaty rakietowej USS Omaha (LCS 12), typu Independence. Za kilka tygodni w Mobile odbędzie się ceremonia chrztu nowego amerykańskiego okrętu. Na przełomie 2015/2016 jednostka rozpocznie serię intensywnych prób morskich, połączonych ze szkoleniem i zgrywaniem jej załogi. USS Omaha wejdzie do służby w przyszłym roku (Stępka pod Omahę, 2015-03-02).

Obecnie w Mobile trwają prace nad 4 innymi okrętami typu Independence, w tym nad USS Gabrielle Giffords (LCS 10), który zwodowano i ochrzczono w połowie br. (Wodowanie USS Gabrielle Giffords, 2015-03-10). W najbliższych tygodniach próby morskie rozpocznie USS Montgomery (LCS 8, Stępka pod USS Montgomery, 2013-06-27).

Z kolei na początku 2016 odbędzie się ceremonia wodowania przyszłego USS Manchester (LCS 14, Stępka pod LCS 14, 2015-07-01). Jednak zanim do tego dojdzie w Austal położona zostanie stępka pod USS Tulsa (LCS 16).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.