Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Stępka pod USS Billings

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 03 listopada 2015

W Wisconsin położono stępkę pod nową fregatę rakietową USS Billings, typu Freedom.

USS Billings zostanie nazwany na cześć największego miasta w stanie Montana / Zdjęcie: Lockheed Martin

Ceremonię położenia stępki pod USS Billings zorganizowano wczoraj na terenie stoczni Marinette Marine w stanie Wisconsin. Gościem honorowym uroczystości była Sharla Tester, żona senatora z Montany, Jona Testera i matka chrzestna okrętu.

Przyszły USS Billings będzie 8. fregatą rakietową typu Freedom (USS Milwaukee przekazana, 2015-10-19) i 15. jednostką kupioną przez US Navy w ramach programu LCS (Littoral Combat Ship, Dwaj zwycięzcy, 2010-12-30). Okręt zbuduje i dostarczy wielonarodowe konsorcjum, na czele którego stoi Lockheed Martin. Jednostka powstanie w stoczni Marinette Marine, należącej do włoskiej grupy Fincantieri.

Budowa przyszłego USS Billings rozpoczęła się jesienią 2014 od symbolicznego cięcia blach. Okręt powinien wejść do służby za 2 lata. Okręty pozyskiwane w ramach programu LCS, a więc także trimarany typu Independence (LCS 24 nazwany, 2015-08-20), budowane przez Austal USA, zastępują w linii fregaty typu Oliver Hazard Perry (Koniec OHP, 2015-10-01). 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.