Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

100 Airbusów neo dla Avianca

Lotnictwo cywilne, 06 lutego 2015

Przedsiębiorstwo Avianca Holdings S.A. zawarło z Airbusem porozumienie w sprawie zakupu 100 samolotów z rodziny A320neo.

A320neo i A321neo w barwach linii Avianca / Rysunek: Airbus

Przewoźnik nie ujawnił, jak zostanie podzielone zamówienie. Na ilustracji pokazano 2 typy z rodziny – A320neo i A321neo, co może sugerować, że właśnie takie samoloty zostaną zakupione przez latynoskie towarzystwo (Zamówienia na transatlantyckie A321neo , 2015-01-14). Co ciekawe, w listopadzie ub. r. przedstawiciele Boeinga twierdzili, że to oni zdobędą zamówienie od Avianca, na samoloty z rodziny 737 Max (Rekordowy rok Boeinga , 2015-01-07).

Poprzednio Avianca zamówiły 51 samolotów z rodziny A320 w 2012 Pierwsze Sharklety w Ameryce Łacińskiej, 2013-02-13. W liczbie tej znalazły się 33 A320neo, napędzane silnikami CFM International Leap-1A. Dotychczas linie lotnicze z Ameryki Łacińskiej zamówiły 245 Airbusów z rodziny A320neo – są to Avianca, Azul, Interjet, LAN, TAM, VivaAerobus i Volaris.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra