Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

USS Manchester rozpocznie służbę w maju

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 05 kwietnia 2018

Amerykański okręt USS Manchester zostanie przyjęty do służby 26 maja.

USS Manchester zostanie przyjęty do służby pod koniec maja w Portsmouth / Zdjęcie: Mass Communication Specialist 2nd Class Joseph Montemarano, USN

Datę przyjęcia do służby USS Manchester (LCS 14), typu Independence, klasy Littoral Combat Ship (LCS), podała senator Jeanne Shaheen, reprezentująca stan New Hampshire, która jednocześnie pełni rolę matki chrzestnej okrętu (Chrzest USS Manchester, 2016-05-09). Ceremonia zostanie zorganizowana w Portsmouth w stanie NH.

Stępkę pod USS Manchester położono latem 2015 (Stępka pod LCS 14, 2015-07-01). W maju 2016 okręt ochrzczono i zwodowano (Wodowanie USS Manchester, 2016-05-13). Na początku br. US Navy odebrała jednostkę od producenta, stoczni Austal USA z Mobile w Alabamie (Odbiór USS Manchester, 2018-03-01).

USS Manchester jest czternastym okrętem klasy LCS i siódmą jednostką zbudowaną w układzie trimarana. Po wejściu do służby USS Manchester będzie stacjonował w San Diego. 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra