Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

USS Gabrielle Giffords w San Diego

Marynarka wojenna, 07 lipca 2017

Amerykański okręt USS Gabrielle Giffords dotarł do portu morskiego w San Diego.

USS Gabrielle Giffords jest 16. okrętem US Navy od 1850 nazwanym dla uczczenia kobiety i 13. jednostką noszącą imię żyjącej osoby. Nazwano go dla dla uhonorowania Gabrielle Giffords, byłej członkini Izby Reprezentantów z Arizony. Giffords zrezygnowała z zasiadania z Kongresie USA po nieudanym zamachu na jej życie, zorganizowanym 8 stycznia 2011 w Tuscon / Zdjęcie: USN

USS Gabrielle Giffords (LCS 10), typu Independence, klasy Littoral Combat Ship (LCS), wszedł do portu macierzystego San Diego 5 lipca. Okręt dotarł do Kaliforni niemal miesiąc po ceremonii przyjęcia do służby, która odbyła się w Galveston , w Teksasie (USS Gabrielle Giffords w linii, 2017-06-12).

USS Gabrielle Giffords dołączy do innych okrętów klasy LCS stacjonujących w San Diego, w tym USS Freedom (LCS 1, MQ-8 z pokładu USS Freedom, 2014-05-19), USS Independence (LCS 2), USS Fort Worth (LCS 3, USS Fort Worth wrócił do San Diego, 2016-10-10o), USS Coronado (LCS 4, USS Coronado z Cam Ranh, 2017-06-13), USS Jackson (LCS 6, USS Jackson testuje SeaRAM, 2017-05-02) i USS Montgomery (LCS 8, USS Montgomery dotarł do San Diego, 2016-11-10)

W połowie maja USS Gabrielle Giffords opuścił stocznię Mobile USA w Alabamie (USS Gabrielle Giffords w drodze do Teksasu, 2017-05-14), gdzie okręt został zbudowany. Wcześniej jednostka przeszła serię testów morskich, w tym próby odbiorcze realizowane we współpracy ze specjalistami z Board of Inspection and Survey (INSURV, USS Gabrielle Giffords odebrany, 2016-12-27; Testy odbiorcze USS Gabrielle Giffords, 2016-11-23). 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.