Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

USS Omaha w służbie

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 05 lutego 2018

US Navy przyjęła do służby okręt USS Omaha. Ceremonię zorganizowano w San Diego, w Kalifornii.

USS Omaha (LCS 12) jest czwartym okrętem w historii US Navy nazwanym dla uhonorowania największego miasta w Nebrasce / Zdjęcie: Mass Communication Specialist 1st Class Marie A. Montez, USN

Ceremonię przyjęcia do służby USS Omaha (LCS 12), typu Independence, klasy Littoral Combat Ship (LCS), zorganizowano w sobotę na terenie bazy morskiej w San Diego, w Kalifornii. USS Omaha jest 11. okrętem klasy LCS w składzie US Navy i szóstą jednostką typu Independence, która została zbudowana w układzie trimarana.

USS Omaha dotarł do San Diego pod koniec stycznia (USS Omaha w San Diego, 2018-01-22). Okręt przeszedł do nowego portu macierzystego prosto z zakładów producenta, Austal USA w Mobile, w Alabamie, którą opuścił w listopadzie (USS Omaha w drodze do San Diego, 2017-11-21). W drodze do San Diego jednostka odwiedziła Mayport na Florydzie, Norfolk w Wirginii, Guantanamo Bay na Kubie i Manzanillo w Meksyku (USS Omaha wznowił podróż do San Diego, 2018-01-08).

Po wejściu do służby USS Omaha uzupełnił inne okręty klasy LCS stacjonujące w San Diego. Są to: USS Freedom (LCS 1) i USS Fort Worth (LCS 3), typu Freedom oraz USS Independence (LCS 2), USS Coronado (LCS 4, USS Coronado w San Diego, 2017-12-06), USS Jackson (LCS 6, USS Jackson testuje SeaRAM, 2017-05-02), USS Montgomery (LCS 8, USS Montgomery dotarł do San Diego, 2016-11-10) i USS Gabrielle Giffords (LCS 10, USS Gabrielle Giffords w San Diego, 2017-07-07), typu Independence


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra