Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Odbiór USS Manchester

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 01 marca 2018

US Navy odebrała USS Manchester od producenta, Austal USA.

USS Manchester / Zdjęcie: Mass Communication Specialist 2nd Class Joseph Montemarano, USN

Ceremonię odbioru USS Manchester (LCS 14), typu Independence, klasy Littoral Combat Ship (LCS), zorganizowano dziś w Mobile, w stanie Alabama. Udział w uroczystości wzięli przedstawiciele US Navy oraz producenta okrętu, stoczni Austal USA.

USS Manchester jest czternastym okrętem klasy LCS i siódmym typu Independence, charakteryzującym się budową w układzie trimarana, przekazanym US Navy. Wydarzenie poprzedziła seria testów odbiorczych, które zakończono w 2017 (USS Manchester po testach odbiorczych, 2017-12-24).

Okręt wejdzie do służby w maju podczas uroczystości, która zostanie zorganizowana w Portsmouth, w New Hampshire. Następnie USS Manchester przejdzie do portu macierzystego w San Diego, gdzie przejdzie w podporządkowanie LCS Squadron One, dołączając do: USS Freedom (LCS 1), USS Independence (LCS 2), USS Fort Worth (LCS 3, USS Fort Worth wrócił do San Diego, 2016-10-10), USS Coronado (LCS 4, USS Coronado w San Diego, 2017-12-06), USS Jackson (LCS 6, USS Jackson w macierzystym porcie , 2016-09-26), USS Montgomery (LCS 8, USS Montgomery dotarł do San Diego, 2016-11-10), USS Gabrielle Giffords (LCS 10, USS Gabrielle Giffords w San Diego, 2017-07-07) i USS Omaha (LCS 12, USS Omaha w służbie, 2018-02-05). 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra