Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

USS Fort Worth na Guam

Marynarka wojenna, Strategia i polityka, 08 września 2016

Amerykański okręt USS Fort Worth rozpoczął wizytę portową na Guam.

We wtorek USS Fort Worth wszedł do portu morskiego na Guam / Zdjęcie: USN

We wtorek okręt USS Fort Worth (LCS 3), typu Freedom, klasy Littoral Combat Ship (LCS), wszedł do portu morskiego na Guam. W trakcie wizyty uzupełnione zostaną materiały eksploatacyjne niezbędne do kontynuacji podróży do portu macierzystego Naval Base San Diego w Kalifornii (USS Fort Worth wraca do San Diego, 2016-08-23).

W sierpniu USS Fort Worth wyszedł z Changi Naval Base w Singapurze i rozpoczął powrót do San Diego. Dotychczas okręt odbył już 2 wizyty portowe na Filipinach i w Malezji. Jednostka powinna dotrzeć do portu macierzystego jesienią

W styczniu US Navy poinformowała o awarii układu napędowego USS Fort Worth (Awaria USS Fort Worth, 2016-01-25). Wkrótce przystąpiono do przeglądu siłowni i zapoczątkowano prace naprawcze, w wyniku których jednostka jest zdolna do powrotu do kraju o własnych siłach (Długi powrót USS Fort Worth, 2016-04-15).

USS Fort Worth jest jednym z 4 okrętów klasy LCS, na których w ciągu ostatniego roku doszło do awarii układu napędowego. W grudniu ub. r. awaria przerwała podróż USS Milwaukee (LCS 5) do portu macierzystego w San Diego (Awaria USS Milwaukee, 2015-12-15). Kilka dni wcześniej okręt przyjęto do służby (USS Milwaukee w linii, 2015-11-20). W sierpniu odnotowano awarię siłowni USS Freedom (LCS 1), typu Freedom (Problemy z USS Freedom, 2016-08-29). Kilka dni później misję bojową przerwać musiał USS Coronado (LCS 4), typu Independence (Awaria USS Coronado, 2016-08-31).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.