Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

USS Manchester w Portsmouth

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 22 maja 2018

Amerykański okręt USS Manchester dotarł do portu morskiego w Portsmouth, gdzie za kilka dni zostanie przyjęty do służby.

USS Manchester zostanie przyjęty do służby 26 maja. Następnie okręt skieruje się do portu macierzystego w San Diego / Zdjęcie: Mass Communication Specialist 2nd Class Joseph Montemarano, USN

Stocznia Austal USA z Mobile w stanie Alabama poinformowała, że okręt USS Manchester (LCS 14), typu Independence, klasy Littoral Combat Ship (LCS), zakończył podróż do Portsmouth w stanie New Hampshire. 26 maja odbędzie się tam ceremonia przyjęcia go do służby (USS Manchester rozpocznie służbę w maju, 2018-04-05).

Następnie USS Manchester przejdzie do San Diego, gdzie będzie stacjonował. Na miejscu dołączy do pozostałych ośmiu okrętów klasy LCS, którą poza trimaranami typu Independence uzupełniają także monokadłubowe jednostki typu Freedom.

Budowę USS Manchester zapoczątkowano latem 2015 położeniem stępki (Stępka pod LCS 14, 2015-07-01). W maju 2016 okręt ochrzczono i zwodowano (Wodowanie USS Manchester, 2016-05-13). Na początku br. trimarana przekazano US Navy (Odbiór USS Manchester, 2018-03-01). 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra