Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością. • Nowa broń dla Pakistanu

  Nowa broń dla Pakistanu

  16 czerwca 2007

  Coraz więcej państw decyduje się zastąpić wprowadzoną w latach 1950. i 1960. broń strzelającą silnym nabojem karabinowym, konstrukcjami zasilanymi amunicją pośrednią i tendencja ta nie ominęła również Pakistanu. Choć oficjalnie ministerstwo obrony tego państwa nie ogłosiło przejścia na nowy kaliber, to jednak największe szansę zastąpienia amunicji 7,62 mm x 51 w służbie ma obecny NATO-wski standard, czyli nabój 5,56 mm x 45. czytaj więcej

 • M16A4 dla armii irackiej

  M16A4 dla armii irackiej

  Wojska lądowe, 16 czerwca 2007

  Na początku maja 2007, wojsko irackie rozpoczęło proces zastępowania dotychczas używanej indywidualnej broni strzeleckiej - klonów rosyjskiego 7,62-mm karabinka AK nowymi amerykańskimi M16A4 i M4. Podczas 5-dniowych kursów w ośrodku szkoleniowym w Camp Taji, każdorazowo 200 irackich żołnierzy i oficerów zostaje przezbrojonych zostaje w 5,56-mm karabinki automatyczne, szacuje się, że do końca miesiąca trafi w ich ręce około 1,6-tysiąca nowej broni. czytaj więcej

Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.