Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Trophy dla Merkav i Namerów

Wojska lądowe, Przemysł zbrojeniowy, 10 listopada 2016

Izraelskie ministerstwo obrony zakupi systemy obrony aktywnej Trophy. Zostaną w nie wyposażone czołgi podstawowe Merkava Mk IV i transportery opancerzone Namer.

Transporter opancerzony Namer z zamontowanym systemem obrony aktywnej Trophy / Zdjęcie: Rafael

Dyrektor Generalny Ministerstwa Obrony Izraela gen. (rez.) Uri Adam polecił Dyrektoriatowi ds. produkcji i zakupów nabycie setek dodatkowych systemów obrony aktywnej Trophy, produkowanych przez przedsiębiorstwo Rafael. Wartość wyposażenia szacowana jest na setki milionów szekli (1 ILS = 1,04 zł). Jak podaje producent dzięki najnowszemu zamówieniu każdy izraelski czołg podstawowy Merkava Mk IV i transporter opancerzony Namer zostanie wyposażony w układ Trophy (Izraelski Rydwan na sprzedaż, 2014-06-10, Namery i CV90 w USA, 2012-02-26).

W ostatnich miesiącach przedstawiciele ministerstwa obrony i wojsk lądowych Izraela przeprowadzili próby transporterów Namer z zamontowanym układem Trophy. Ich pomyślny przebieg umożliwił zlecenie zakupu i produkcji setek dodatkowych urządzeń.

Skuteczne działanie Trophy zostało udowodnione podczas operacji Protective Edge (Skuteczny Trophy, 2014-07-22).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.