Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Odbiór USS Little Rock

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 26 września 2017

US Navy odebrała w poniedziałek okręt USS Little Rock. Jednostka ma zostać przyjęta do służby w grudniu.

USS Little Rock jest drugim okrętem w historii US Navy nazwanym dla uhonorowania stolicy i największego miasta Arkansas / Zdjęcie: USN

Ceremonię odbioru USS Little Rock (LCS 9), typu Freedom, klasy LCS (Littoral Combat Ship), zorganizowano w poniedziałek na terenie stoczni Marinette Marine w Wisconsin. Wydarzenie, w którym uczestniczyli przedstawiciele dowództwa US Navy i pracownicy producenta jednostki, nastąpiło po zakończeniu testów odbiorczych, prowadzonych m.in. przez specjalistów z Board of Inspection and Survey (INSURV, Zakończono testy odbiorcze USS Little Rock, 2017-09-05).

USS Little Rock ma zostać przyjęty do służby w grudniu podczas ceremonii organizowanej w Buffalo, w stanie Nowy Jork. Następnie okręt przejdzie do Mayport na Florydzie, gdzie uzupełni stacjonujące już na miejscu USS Milwaukee (LCS 5) i USS Detroit (LCS 7), typu Freedom (LCS w Mayport, 2017-01-04).

Budowę USS Little Rock rozpoczęto w 2013 (Tym razem USS Little Rock, 2013-07-02). Dwa lata później w Wisconsin okręt zwodowano i ochrzczono (Wodowanie USS Little Rock, 2015-07-20). Latem br. jednostka przeszła serię testów morskich, które w pierwszym etapie prowadzone były przez producenta, wielonarodowe konsorcjum na czele którego stoi Lockheed Martin (Po próbach USS Little Rock, 2017-08-22). 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.