Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

LCS 9 zostanie przyjęty do służby w Buffalo

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 20 października 2017

US Navy poinformowała, że USS Little Rock zostanie przyjęty do służby 16 grudnia w Buffalo, w stanie Nowy Jork.

USS Little Rock będzie dziesiątym okrętem klasy LCS przyjętym do służby przez US Navy. Jednostka ma stacjonować w Mayport na Florydzie / Rysunek: USN

Informację o dacie i miejscu przyjęcia do służby USS Little Rock (LCS 9), typu Freedom, klasy Littoral Combat Ship (LCS), podał Sekretarz Marynarki Wojennej USA, Richard V. Spencer. USS Little Rock będzie dziesiątym okrętem klasy LCS i zarazem piątą jednostką tego typoszeregu, która znajdzie się w linii.

Pod koniec września US Navy odebrała okręt od producenta, wielonarodowego konsorcjum na czele z Lockheed Martinem (Odbiór USS Little Rock, 2017-09-26). Wydarzenie poprzedziła seria testów odbiorczych, prowadzonych pod nadzorem specjalistów z Board of Inspection and Survey (INSURV, Zakończono testy odbiorcze USS Little Rock, 2017-09-05).

Budowę USS Little Rock rozpoczęto w 2013 (Tym razem USS Little Rock, 2013-07-02). Dwa lata później okręt zwodowano i ochrzczono (Wodowanie USS Little Rock, 2015-07-20). Po wejściu do służby LCS 9 ma przejść do Mayport na Florydzie, gdzie uzupełni stacjonujące już na miejscu USS Milwaukee (LCS 5) i USS Detroit (LCS 7), typu Freedom (LCS w Mayport, 2017-01-04). 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.