Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

USS Little Rock w stanie Nowy Jork

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 05 grudnia 2017

Amerykański okręt USS Little Rock dotarł do Buffalo w stanie Nowy Jork, gdzie zostanie przyjęty do służby.

USS Little Rock jest drugim okrętem w historii US Navy nazwanym dla uhonorowania stolicy i największego miasta Arkansas / Zdjęcie: USN

W poniedziałek USS Little Rock (LCS 9), typu Freedom, klasy LCS (Littoral Combat Ship) wszedł do portu morskiego w Buffalo, w stanie Nowy Jork. W najbliższych dniach kontynuowane będą przygotowania do ceremonii przyjęcia okrętu do służby. Wydarzenie zapowiedziano na 16 grudnia.

Po ceremonii przyjęcia do służby USS Little Rock przejdzie do portu macierzystego Naval Station Mayport na Florydzie. Na miejscu uzpełni pozostałe okręty klasy LCS, w tym USS Milwaukee (LCS 5) i USS Detroit (LCS 7), typu Freedom (LCS w Mayport, 2017-01-04).

Budowę USS Little Rock rozpoczęto w 2013 (Tym razem USS Little Rock, 2013-07-02). Dwa lata później w Wisconsin okręt zwodowano i ochrzczono (Wodowanie USS Little Rock, 2015-07-20). Latem br. jednostka przeszła serię testów morskich, które w pierwszym etapie prowadzone były przez producenta, wielonarodowe konsorcjum na czele którego stoi Lockheed Martin (Po próbach USS Little Rock, 2017-08-22). We wrześniu okręt został odebrany ze stoczni Marinette Marine w Wisconsin (Odbiór USS Little Rock, 2017-09-26). 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2018 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.