Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

USS Little Rock w linii

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 18 grudnia 2017

US Navy przyjęła do służby okręt USS Little Rock, typu Freedom.

USS Little Rock został przyjęty do służby w sobotę / Zdjęcie: USN

Uroczystość przyjęcia do służby USS Little Rock (LCS 9), typu Freedom, klasy LCS (Littoral Combat Ship), odbyła się w sobotę. Ceremonię zorganizowano w porcie morskim w Buffalo, w stanie Nowy Jork (USS Little Rock w stanie Nowy Jork, 2017-12-05). USS Little Rock jest drugim okrętem w historii US Navy nazwanym dla uhonorowania stolicy i największego miasta Arkansas.

Wkrótce USS Little Rock powinien przejść do portu macierzystego Naval Station Mayport na Florydzie. Na miejscu uzpełni pozostałe okręty klasy LCS, w tym USS Milwaukee (LCS 5) i USS Detroit (LCS 7), typu Freedom (LCS w Mayport, 2017-01-04).

Budowę USS Little Rock rozpoczęto w 2013 (Tym razem USS Little Rock, 2013-07-02). Dwa lata później w Wisconsin okręt zwodowano i ochrzczono (Wodowanie USS Little Rock, 2015-07-20). Latem br. jednostka przeszła serię testów morskich, które w pierwszym etapie prowadzone były przez producenta, wielonarodowe konsorcjum na czele którego stoi Lockheed Martin (Po próbach USS Little Rock, 2017-08-22). We wrześniu okręt został odebrany ze stoczni Marinette Marine w Wisconsin (Odbiór USS Little Rock, 2017-09-26). 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.