Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Belle 412 dla Filipin

Przemysł zbrojeniowy, 21 marca 2014

Siły zbrojne Filipin zamierzają zakupić 8 śmigłowców Bell 412.

Zdjęcie: Bell Helicopter

O planach poinformowało kierownictwo filipińskiego ministerstwa obrony. Wiropłaty dostarczy kanadyjskie Canadian Commercial Corporation. Trzy z nich powinny trafić do Manili w przyszłym roku.

Zakup Belli 412 (na zdjęciu) to element programu zbrojeniowego, w ramach którego Filipiny nabędą również 12 lekkich naddźwiękowych myśliwców KAI FA-50 Golden Eagle (Filipiny kupują FA-50, 2013-01-30). Wartość obu transakcji powinna wynieść około 525 mln USD (1,5 mld zł), z czego 417,9 mln USD (1,2 mld zł) trafi do Koreańczyków. Porozumienia w obu sprawach mają zostać zawarte za tydzień.

Omawiane programy, to kolejny przykład działań zmierzających do zwiększenia potencjału bojowego filipińskich sił zbrojnych. Do tej pory koncentrowały się one na zakupach nowych lub użytkowanych w przeszłości przez państwa trzecie okrętów (Filipiny chcą kolejne amerykańskie okręty, 2014-01-16) oraz ich wyposażenia (Śmigłowce ZOP dla Filipin, 2014-03-19), a także rozbudowie infrastruktury portowej (Filipiny rozbudowują porty, 2014-03-07).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.